Halı Yıkama

Halı Yıkama, Şanlıurfa gibi gelişmiş bir ilde, evlerimizde, iş yerlerimizde kısaca bulunduğumuz her ortamda sağlık açısından çok önemli yer tutar. Halı, evde ya da iş yerinde üzerine basılan bir eşya olduğu için toz ve kirlere çok fazla maruz kalır. Halı yıkama, bu oluşan toz, kir ve bakterilerden kurtulmak için en etkili yoldur, halı yıkama işleminden geçen halı eğer doğru halı yıkama firması tarafından yapılmış ise temizlik ve hijyen açısından ilk günkü temizliğine kavuşur. Doğru halı yıkama fabrikası ile çalışmak çok önemlidir, her şeyden önce halı yıkama firması yapmış olduğu halı yıkama işlemini doğru şartlarla yapmalı, doğru halı yıkama ekipmanı kullanmalı ve kesinlikle doğru halı yıkama şampuanı kullanmalıdır.

Profesyonel Halı Yıkama

halı yıkama

Şanlıurfa halı yıkama fabrikası çok fazladır, çok fazla halı yıkama fabrikası olması demek bütün halı yıkama fabrikalarının aynı kalitede halı yıkama yaptığı anlamına gelmez, çoğu halı yıkamacı ne yazık ki bilinçsiz halı yıkama hizmeti veriyor, halı yıkama işlemi sırasında ucuz bulaşık deterjanı, çamaşır suyu ve kostik gibi halılara zarar veren ve maliyet açısında çok ucuz kimyasallar kullanarak halıları maalesef tahrip ediyorlar ve bu kimyasalları halıların cinsi ne olursa olsun genelde hep aynı şekilde kullanıyorlar. Unutmamak gerekirse halı yıkama bilgi beceri ve tecrübe ister, tecrübeli bir halı yıkama fabrikası hiçbir halıya zarar vermeden halı yıkama yapar ve bulunduğu halı yıkama sektöründe devamlı kalıcılığını sağlar. Ucuz teknikler ile halı yıkama yapan halı yıkama firmaları ise yapmış oldukları ucuz halı yıkama işlemleriyle ancak kendilerini kandırır, halı yıkama hizmeti verdikleri halı yıkama müşterisinin çok yüksek çoğunluğunu kadınlar oluşturur bunun farkında değiller. Unutmamak gerekir ki kadınları halı yıkama konusunda ve halı yıkama kalitesinde asla kandıramazsınız.

E Halı Servisi Güvencesinde Halı Temizleme Hizmeti

Firmamız Çakmak Halı Yıkama Şanlıurfa’da E Halı Servisi yetkili bayiidir. Bilindiği gibi E halı servisi Türkiye genelinde halı üreticileri tarafından tek yetkili halı yıkama kuruluşudur. Halı üreticileri tarafından eğitimler düzenlenir ve bayiler halı yıkama eğitimleri alır. Bizler de eğitimlere katılarak halı yıkama eğitimleri alıyoruz.

Fabrikamızda otomatik halı yıkama makinesinde halı yıkama işlemi: