Şanlıurfa’nın Halı Yıkamacısı Çakmak Halı Yıkama

blog

Çakmak Halı Yıkama, Şanlıurfa’nın halı yıkama fabrikası olmak için yola çıkmıştır. Kurulduğumuz ilk günden beri, Şanlıurfa’da en iyi halı yıkama/temizleme hizmetini vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Halı yıkama işini nasıl daha kaliteli yapabiliriz sorusuna en iyi cevabı verebilmek için sürekli olarak kendimizi yenilemekteyiz. 2019 yılını açılım yılı olarak gören ve bu çerçevede gerek temizlik fuarı (21-23 Şubat 2019) olsun gerek eğitimler olsun, birebir katılarak yeni yeni bilgiler edinmeye devam ediyoruz.

Şanlıurfa’da en iyi hizmeti vermek için büyük çaba harcadığımızı bilmenizi isteriz. Türkiye’nin ilk yetkili halı servisi olan e halıservisi bayiliğimiz ile de il geneline profesyonel hizmet vermek için adımlarımızı atmaya devam ediyoruz.

Şanlıurfa halı yıkama hizmetinde sorunsuz, profesyonel hizmetin adresi olan Çakmak Halı Yıkama Fabrikası bu konuda uygun fiyatları ile de öne çıkmaktadır. Firmamız rekabetçi uygun fiyatları ile piyasada adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmet doğrultusundan ayrılmadan güvenilir halı yıkamacınız olarak yolumuza devam ediyoruz.

Bir cevap yazın